Geldtype l Sparen 'Ons klushuis kost ons zeker nog een ton' Het klushuis van Rianne en haar man kost ze klauwen met geld. Maar beetje bij beetje wordt het minder bouwval en meer paradijs.
Geld | tips | reizen Financiële tips van een digital nomad Suzanne is een digital nomad. Ze reist en werkt onderweg. Jaloersmakend! Hoe ze dat doet vertelt ze op How 2 Spend It.
Geld l Sparen 'We trouwen voor €16.000 euro in Italië' In de rubriek 'Ik spaar' vertelt een lezeres waar ze voor spaart. Dit keer Natalja, die in 1 jaar een Italiaanse bruiloft bij elkaar spaarde.
Geld I Sparen Zo gaat Jessica 10 x per jaar op reis Jessica ging vorig jaar 10 x op reis. In één jaar. Ze vertelt hoe ze het geld daarvoor bij elkaar spaart.
Sparen | Buffer Hoeveel buffer heb je minimaal nodig? Het hebben van een buffer kan je rust geven. De grote vraag is echter vaak: hoe weet je hoeveel ‘buffer’ je nodig hebt?
Beleggen | Investeren Investeren in een Hermes Birkin of whiskey: slim of niet? Beleggen in een dure merktas, exclusieve wiskey's of zelfs sneakers. Is dat slim?
Geld | Lessen Deze lessen over geld leerde ik in mijn twintiger jaren Toen ik in de twintig was, heb ik aardig wat geleerd op financieel gebied. Lees hier de lessen over geld die ik leerde in mijn twintiger jaren.
Zo ging Linda's week 4 van de Financiële Detox Challenge! De Financiële Detox Challenge | Vlog | Linda Zo ging Linda's week 4 van de Financiële Detox Challenge! Hoe het met Linda gaat in de vierde week van De Financiële Detox Challenge? Ze heeft spulletjes verkocht (kassa!) en heeft honger!
Minder auto rijden, minder kleding shoppen, meer geld overhouden De Financiële Detox Challenge | Week 3 | Veerle Minder auto rijden, minder kleding shoppen, meer geld overhouden Veerle is echt heel goed bezig met besparen en dat is superknap. In deze derde week van de challenge merkt ze al dat ze meer geld overhoud!